KONST / Litografier / Färglitografi 8804599
nr 880 4599
Färglitografi
Peter Dahl (f. 1934), signerad. , onumrerad, motivet: 28x42
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 mars 2014
kl 20:39:49
350 kr
350 kr
450 kr
500 kr
Peter Dahl (f. 1934)